Hakkımızda yazacağımız tek şey okumayı, araştırmayı ve yazmayı sevmemizdir. Günümüze kadar iş koşturmacasından kendimize zaman ayıramadık. Ancak pandemi döneminde zorunlu olarak eve kapandık. Bu dönemde online eğitlerle tanışarak yeni ufuklara yelken açma imkanı bulduk.

Hakkımızda sayfası zorunlu sayfadır. Web sitesinin amacını ve işleyişini kısaca açıklar.
Hakkımızda

Bu dönemde içerik yazarlığı, blok yazarlığı ve içerik uzmanlığı gibi konularda online eğitimler aldım. Bu sayede yazıp çizmeye, paylaşmaya başladım. İki web sitesi çalışmam oldu ve üçüncü olarak bu platformda yazılar yazıyorum. Yazı yazmanın insana değer kattığını gördükçe motive olarak devam ettim. Bir konuyu işlemek için bilgi ve belge toplamak zorundasınız. Bu sayede bilmediklerimizi öğrenip, yanlış bildiklerimizi düzeltiyoruz. Doğru bildiklerimizi de pekiştiriyoruz.

Bu siteyi hazırlamamın sebebi her türlü iş pratiklerini bir araya toplamaktı. Hâlâ da programımda var. Ancak bu projenin zaman alacağını anladım. Bu nedenle sirkülasyonu daha fazla olacak ilave konuyu da programıma alarak yoluma devam etmeye karar verdim. Sık sık çevremizde şahit olduğumuz veya başkalarının deneyimlediği aksaklıkları da yazmaya karar verdim. Bu sayede farkındalık oluşturup, insanların çevresel sorunlara karşı daha duyarlı olacağını düşündüm. Elbette sorun çözüldüğünde de çözümü paylaşmayı uygun gördüm.

Sonuç olarak toplumda yaşan bir birey olarak çevrimize karşı duyarlı olup aksaklıkları, ilgili mercilere iletmemiz gerekiyor. Zira ilgili kurum sorunu bilmeyebilir, bunun yanında duyarsız kalıp ihmal de edebilir. Oysa abartmadan sorunu irdeleyip çözüm ararsak kazanan biz ve çevremiz olacaktır.

Sorunsuz günler dileğiyle.